Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Twoje dane będą przetwarzane zgodnie z naszą polityką prywatności
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Regulamin sklepu

Regulamin sklepu internetowego

 

I.Postanowienia ogólne

Aktualną i obowiązującą wersję Regulaminu można zawsze znaleźć na naszej stronie pod www.decoyart.pl 

Regulamin wchodzi w życie z dniem 25.05.2018 i stanowi dokument określający zasady sprzedaży w sklepie internetowym pod adresem www.decoyart.pl 

Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym pod adresem www.decoyart.pl  Kupujący oświadcza, że zapoznał się z niniejszym Regulaminem i akceptuje jego postanowienia a także wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach wysyłki towaru oraz wystawienia stosownego dowodu zakupu.

II. Właściciel sklepu internetowego

Właścicielem sklepu internetowego znajdującego się pod adresem www.decoyart.pl  jest firma:

DECOY Monika Świerzy

z siedzibą:

Zakręt, ul. Ks. Iwaniuka 19

05 – 077 Warszawa Wesoła

NIP: 658-136-94-82

REGON: 141-626-919

zarejestrowany i widoczny w ewidencji CEIDG pod adresem:

https://prod.ceidg.gov.pl/CEIDG/CEIDG.Public.UI/SearchDetails.aspx?Id=4cf11929-ae59-4fae-be90-571a97f15ca8

Sklep prowadzi sprzedaż towarów na odległość za pośrednictwem strony internetowej www.decoyart.pl 

III. Ceny zawarte w sklepie

Wszystkie ceny znajdujące się na stronie sklepu www.decoyart.pl  podane są w polskich złotych i zawierają 23% podatek VAT.

Cena podana przy każdym dostępnym towarze jest wiążąca w chwili złożenia zamówienia.

Ceny towarów podane na stronie www.decoyart.pl nie zawierają kosztów wysyłki.

Do zamówienia będzie doliczony koszt dostawy zgodnie z cennikiem dostaw.

IV. Zamówienia i dostawa

Zamówienia przyjmowane są poprzez formularz zamówienia na stronie www.decoyart.pl, drogą telefoniczną oraz poprzez pocztę elektroniczną e-mail.

Przyjęcie zamówienia do realizacji ma miejsce w momencie otrzymania przez Kupującego wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia. Tym samym ma miejsce zawarcie umowy kupna sprzedaży pomiędzy Kupującym oraz Sprzedającym - sklepem www.decoyart.pl 

Po złożeniu zamówienia Kupujący otrzyma na wskazany adres e-mail wiadomość o kolejnych etapach realizacji zamówienia. Dodatkowo może zdarzyć się również, że zadzwonimy do Kupującego ustalając szczegóły realizacji zamówienia.

Do każdego zamówienia wystawiamy paragon fiskalny lub na życzenie Kupującego fakturę VAT.

www.decoyart.pl ma prawo do odstąpienia od realizacji zamówienia w przypadku, gdy podane przez Kupującego dane są niepełne lub błędne.

Sposoby płatności w sklepie:

przelewy24 (przedpłata)

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

przelew bankowy na konto sklepu:

Bank Polska Kasa Opieki S.A. 04 1240 1095 1111 0010 5382 1505

(płatność powinna być dokonana w ciągu 3 dni roboczych na konto bankowe wskazane w wiadomości e-mail potwierdzającej złożone zamówienie )

płatność przy odbiorze (należność pobiera doręczyciel).

Dostarczenie towaru:

Zamówienia dostarczane są przez firmę kurierską InPost oraz za pomocą Poczty Polskiej w zależności od dokonanego przez kupującego wyboru.

Kurier InPost - dostawa tylko na ternie Polski

Poczta Polska – dostawa na terenie UE (koszt 18zł)

Koszt dostarczenia zamówionego towaru na terenie Polski wynosi (niezależnie od liczby zamówionych produktów):

https://www.decoyart.pl/koszt-dostawy

 

Kurier InPost - 10,00 zł (przedpłata)

Kurier InPost - 18,00 zł (za pobraniem)

Paczkomaty InPost - 8,00 zł (przedpłata)

Paczkomaty InPost- 14,00 zł (za pobraniem)

Czas realizacji zamówienia:

Zamówienia składane za pośrednictwem sklepu www.decoyart.pl  są realizowane w ciągu 2 dni roboczych. Termin realizacji będzie liczony od momentu, w którym Klient dokona zapłaty. W przypadku płatności za pomocą karty płatniczej termin realizacji zamówienia jest liczony od chwili pozytywnej autoryzacji.

Czas dostawy przesyłki do Kupującego: 

Kurier InPost - na następny dzień roboczy

Paczkomaty InPost - na następny dzień roboczy

Sprzedający odpowiada za niebezpieczeństwo przypadkowej utraty lub uszkodzenia towaru do momentu, w którym Kupujący go otrzyma.

W przypadku zamówień z dostawą poza teren Polski prosimy o kontakt telefoniczny +48 604512499 (opłata jak za połączenie lokalne) lub mailowy monika.swierzy@decoyart.pl w celu ustalenia kosztów wysyłki.

www.decoyart.pl  zastrzega sobie prawo do dochodzenia zwrotów kosztów przesyłki poniesionych w związku z transportem zamówionych towarów w przypadku nie odebrania przez Zamawiającego bez podania jej przyczyny.

V. Zwrot towaru

Kupujący może w terminie 14 dni kalendarzowych liczonych od dnia dostawy towaru, odstąpić od umowy bez podawania przyczyny, składając Sprzedawcy stosowne oświadczenie. Do zachowania tego terminu wystarczy wysłanie pisemnego oświadczenia przed jego upływem drogą pisemną lub za pośrednictwem poczty elektronicznej e-mail. Oświadczenie można złożyć też na formularzu, którego wzór stanowi załącznik do ustawy o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r.

Kupujący ma obowiązek zwrotu towaru w ciągu kolejnych 14 dni.

www.decoyart.pl  zobowiązuje się do dokonania zwrotu kosztów w terminie do 7 dni roboczych od daty otrzymania przesyłki.

Zwrot dokonywany jest przelewem bankowym na konto wskazane przez Kupującego.

Jeżeli płatność wykonano kartą zwrot będzie na kartę.

Zwrotowi podlegają koszty dostawy do Klienta (najtańsze oferowane przez sklep) oraz koszt zamówionego produktu. Koszt odesłania produktu do sklepu pokrywa Kupujący.

Zapłata za zmniejszenie wartości towaru. Konsument ma prawo obejrzeć dostarczony towar w taki sposób, w jaki mógłby to zrobić w sklepie stacjonarnym. Jeżeli rzecz nie spełnia jego wymagań, nie może używać jej dowolnie. Gdy tak się stanie i klient będzie chciał odstąpić od umowy, przedsiębiorca ma prawo obciążyć go dodatkowymi kosztami w związku ze zmniejszeniem wartości towaru.

Terminy zwrotu kosztów zakupu. Jeśli Kupujący zrezygnował z e-zakupów i wysłał oświadczenie, to sprzedawca będzie miał prawo wstrzymać się ze zwrotem  pieniędzy za rzecz oraz kosztów jej wysyłki do czasu otrzymania od konsumenta towaru lub potwierdzenia jego nadania.

VI. Reklamacje

Wszystkie produkty będące w ofercie www.decoyart.pl  są fabrycznie nowe i są objęte roczną gwarancją producenta lub rękojmią sprzedawcy.

www.decoyart.pl zobowiązuje się do pozytywnego rozpatrzenia gwarancji w przypadku gdy dany produkt posiadał wadę techniczną oraz w przypadku wady powstałej w wyniku dostawy.

Reklamowany produkt należy wysłać na adres sklepu www.decoyart.pl 

Reklamacja jest rozpatrywana w ciągu maksymalnie 14 dni od daty otrzymania przesyłki przez www.decoyart.pl 

www.decoyart.pl  zastrzega sobie prawo do nieprzyjmowania przesyłek wysyłanych za pobraniem.

Reklamacji nie podlega:

• biżuteria posiadająca uszkodzenia mechaniczne powstałe z powodu np. wgniecenia, otarcia, deformacje lub niewłaściwego dopasowania rozmiaru, itp.
• biżuteria odbarwiona oraz uszkodzona poprzez niewłaściwe użytkowanie i konserwację
• biżuteria srebrna złocona i miedziowana, która podlega naturalnemu ścieraniu

VII. Inne

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie mają zastosowanie przepisy Kodeksu cywilnego, przepisy Ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną oraz inne właściwe przepisy prawa polskiego.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt: telefoniczny pod numerem+48 604 512 499(opłata jak za połączenie lokalne) lub drogą elektroniczną na adres monika.swierzy@decoyart.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl